• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-2594-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

برگزاری 1000 گفتمان دینی در فصل پاییز در کردستان

دبیر طرح گفتمان‌های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان از برگزاری یک هزار گفتمان دینی در فصل پاییز در این استان خبر داد.

حجت‌الاسلام مسعود محمدی، در گفت‌و‌گو با خبرنگار، منطقه کردستان، اظهار کرد: این گفتمان‌ها با چهار محور دین و زندگی، اقتصاد مقاومتی، آسیب‌های اجتماعی و رسانه برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه این گفتمان‌ها با استفاده از اساتید بومی برگزار شد، افزود: با استقبال چشمگیر دانش‌آموزان، مربیان، معلمان و والدین در فصل زمستان نیز با همین رویکرد این گفتمان‌ها در مدارس استان برگزار می‌شود.

دبیر طرح گفتمان های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان اعلام کرد: امسال باتوجه به تفاهم‌نامه منعقد شده با آموزش و پرورش ۳۰۸ مدرسه هدف در سطح استان شناسایی و گفتمان‌های دینی در این مدارس برگزار شد.

وی بیان کرد: در هر مدرسه هدف پنج گفتمان دینی برگزار می‌شود که یکی از این گفتمان‌ها ویژه والدین بوده و چهار گفتمان دیگر نیز ویژه دانش‌آموزان با همان موضوعات برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام محمدی اعلام کرد: گفتمان‌های دینی در مدارس استان کردستان با هدف آشنایی با فرهنگ اسلام و ناب محمدی و آگاه‌سازی بیش از پیش دانش‌آموزان و والدین با آسیب‌های اجتماعی و مشکلات جامعه برگزار می‌شود.

وی به برگزاری گفتمان‌های دانشجویی و طلاب در سطح استان اشاره کرد و یادآور شد: امسال بیش از ۱۰۰ گفتمان دانشجویی و طلاب با محورهای یاد شده در سطح دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه استان به‌ عنوان یکی دیگر از اقدامات اولویت دار تبلیغات اسلامی کردستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: