• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-4090-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

استاندار کردستان بیان کرد:

تخصیص 6 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت چهار واحد آموزشی در نایسر

استاندار کردستان با مهم تلقی کردن توسعه زیرساخت های آموزشی در نواحی منفصل شهری و نایسر سنندج بیان کرد: در این راستا شش میلیارد تومان اعتبار برای احداث چهار واحد آموزشی در نایسر تخصیص پیدا کرده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهمن مرادنیا، امروز، 16 دی ماه در شورای آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به اهمیت و نقش آموزش در تمامی  بخش‌های جامعه اظهار کرد: در این راستا برای آموزش جوانان و نوجوانان استان باید تمام توان خود را به کارگیریم.

وی با اعلام اینکه توسعه آموزش و پرورش نسبت به سایر زیرساخت‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار است،  افزود:  براین اساس مدیران استان باید به این امر توجه ویژه داشته و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در تخصیص اعتبارات سالیانه به توسعه بناهای آموزشی بیشتر توجه کند.

  استاندار کردستان با تأکید بر اهمیت تربیت بدنی و ورزش در مدارس عنوان کرد: وضعیت ورزش در مدارس همواره مورد غفلت بوده است که با توجه به اهمیت ورزش در کاهش آسیب های اجتماعی باید این جایگاه در آموزش و پرورش ارتقا یابد.

 وی با مهم تلقی کردن توسعه زیرساخت های آموزشی در نواحی منفصل شهری و نایسر سنندج بیان کرد: در این راستا شش میلیارد تومان اعتبار برای احداث چهار واحد آموزشی در نایسر تخصیص پیدا کرده است.

مردانیا در ادامه در مورد تخصیص زمین برای احداث فضای آموزشی در نایسر تصریح کرد: مسکن و شهرسازی استان از چهار و نیم هکتار واگذار شده به نیروی انتظامی بخشی را به امر احداث فضای آموزشی اختصاص دهند.

مرادنیا در پایان با اشاره به اینکه آموزش و پرورش در سطح کشور مشکل جدی دارد، یادآور شد: علیرغم صرف هزینه‌های زیاد برای آموزش و پرورش ما هنوز در این بخش مشکلات زیادی داریم که در این راستا باید کیفیت مدارس کشورهای توسعه یافته را بررسی و راز موفقیت آنان در نظام آموزشی و چگونگی غلبه آنان بر مشکلات را مورد توجه قرار دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: