• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3992-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان:

مسئولان گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات مردم داشته باشند

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان با بیان اینکه نظام اسلامی فقط متعلق به گروه خاصی نیست و همه کسانی که دل در گرو این نظام دارند به انقلاب عشق می‌ورزند، گفت: مسئولان باید گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات مردم داشته باشند زیرا از آغاز انقلاب تاکنون، مردم همه کاره نظام بوده اند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حسین خوش اقبال روز شنبه(16 دی) در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم راهپیمایی در محکومیت اغتشاشات اخیر؛ با اشاره به اینکه مردم نظام اسلامی را دوست دارند و نمی‌گذارند برای آن مشکلی پیش بیاید، اظهار کرد: خوشبختانه با حضور قدرتمند نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، امنیت و آرامش در کشور فراهم شده و در استان کردستان هم تاکنون مشکلی پیش نیامده است.

وی افزود: از بدو پیروزی انقلاب تاکنون، دشمنان این نظام که عزت و سربلندی ما را نمی‌خواستند به مناسبت‌های مختلفی برای این نظام ایجاد مشکل کردند و همواره درصدد بوده‌اند که بیشترین ضربه را نظام و مردم ما وارد کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان با بیان اینکه ما اعتراضات مسالمت آمیز را حق مردم می‌دانیم و دولت تدبیر و امید هم این حق را به رسمیت شناخته است، عنوان کرد: مرز بین کسانی که انقلاب را دوست دارند و برای آن شهید داده و جانفشانی کرده‌اند، با ساختارشکنان جداست.

وی ادامه داد: مسئولان باید مردم را ولی نعمت خود بدانند و ارتباط تنگاتنگی با مردم داشته باشند و مردم هم بدانند که مسئولان گوش شنوایی دارند و در راستای حل مشکلات آنها تلاش می کنند.

خوش اقبال با تاکید بر اینکه مردم در راس هرم و همه کاره نظام هستند، بیان کرد: با حضور همیشگی مردم در صحنه، کسانی که توطئه گر بوده‌اند چهره هایشان مشخص شده و راه به جایی نبرده‌اند.

وی افزود: امنیت ملی و برادری در اولویت مسئولان نظام است و با عنایت خداوند و با تدبیر مسئولان، مشکلات مردم هم حل خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان در ادامه سخنان خود از برگزاری راهپیمایی اعتراض آمیز مردم استان کردستان نسبت به اغتشاشات اخیر خبر داد و گفت: این راهپیمایی روز دوشنبه هفته جاری در تمامی شهرهای استان برگزار خواهد شد و مردم بار دیگر دشمنان نظام را ناکام کرده و نشان می دهند که انقلاب، امام و رهبری و نظام خود را دوست دارند.

وی ادامه داد: مردم اجازه نخواهند داد که کسانی که امنیت آنها را نشانه گرفته‌اند میدان‌داری کنند و قطعا با حضور آگاهانه خود به قضایای اخیر فیصله خواهند داد.

خوش اقبال با بیان اینکه نظام اسلامی فقط متعلق به گروه خاصی نیست و همه کسانی که دل در گرو این نظام دارند به انقلاب عشق می ورزند، اعلام کرد: مسئولان استانی را تذکر جدی می‌دهم که گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات مردم داشته باشند زیرا از آغاز انقلاب تاکنون، مردم همه کاره نظام بوده اند.

وی با اشاره به اینکه روز دوشنبه هفته جاری شاهد حضور باشکوه مردم در راهپیمایی خواهیم بود، گفت: کردستان جزو استان های امن کشور است و تاکنون بیش از پنج هزار و 400 شهید تقدیم این آب و خاک کرده است.

وی با عنوان اینکه مردم استان اجازه نمی دهند که کسانی که امنیت ما را نشانه گرفته اند، میدان داری کنند؛ بر حضور حداکثری مردم استان در راهپیمایی اعتراض آمیز روز دوشنبه در محکومیت اغتشاشات اخیر تاکید کرد.

 

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: