• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-2095-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

فینال رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک دختران کشور در سنندج

بلندقامتان کردستان به سوپر لیگ ایران صعود کردند

دختران بلندقامت تیم تیروژ کردستان در پایان فینال رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک دختران کشور که در سنندج برگزار شد با شکست نماینده تهران برسکوی نخست ایستادند و با اقتدار به سوپر لیگ ایران صعود کردند .

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، فینال رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک دختران باشگاه های کشور جمعه 15 دی ماه با صعود نماینده کردستان در سنندج به پایان رسید.

تیروژ کردستان، پیروان شهدای خورگو بندرعباس، سپنتا و سلامی تهران چهار تیمی بودند که به فینال این رقابت ها راه یافتند و برای صعود به مسابقات سوپر لیگ کشور دیدارهای خود را در سالن آزادی سنندج برگزار کردند .

دختران بلندقامت کردستانی در نخستین بازی خود به مصاف شهدای خورگو بندرعباس رفت و توانست 55 بر 54 این تیم را از پیش رو بردارد.

تیم تیروژ کردستان در دومین دیدار جمعه 15 دی در مقابل سلامی تهران با نتیجه 55 بر 53 به پیروزی دست یافت و بر سکوی نخست رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک دختران باشگاه های کشور ایستاد.

بر اساس این گزارش، تیروژ کردستان و پیروان شهدای خورگو بندرعباس به ترتیب به عنوان تیم های اول و دوم به رقابت های سوپر لیگ صعود کردند و تیم سلامی تهران نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.
در ترکیب تیم تیروز کردستان مونس علی پناه، عدالت نوری، سیمین طاهر نژادیان، سیران قادر نژاد، کیژان شکری، زهرا احمدی، پونه علی پناهی فرد، نساء سکونتی، شیرین بهمنی، مونا شریفی، سمیه لاغری، یاسا صلواتی، موژان فاروقی و یاسمن پرورش به عنوان بازیکن نقش آفرینی کردند.

در این مسابقات منا بایکار سرپرستی، ژاله جلویزانی مدیر فنی، سروه ضرغامیان سرمربی و ادیبه ویسی به عنوان کمک مربی، تیم تیروژ کردستان را هدایت و همراهی کردند .

گفتنی است: مرحله نهایی رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک دختران باشگاه های کشور روزهای 13 تا 15 دی ماه در سالن آزادی سنندج برگزار شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: