• جمعه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3792-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

مردم و مسئولان با هم تعامل و همفکری داشته باشند

امام جمعه سنندج با اشاره به وجود نارسایی‌ها در جامعه گفت: مردم و مسئولان باید تعامل و همفکری باهم و بدون دخالت بیگانگان برای حل مشکلات و رفع نارسایی‌ها اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی، امام جمعه سنندج در آیین عبادی - سیاسی نماز جمعه این هفته اظهار کرد: نظم، امنیت و آرامش جامعه حاصل خون شهدا و از خودگذشتگی ایثارگران است.

وی با اشاره به اینکه برای دستیابی به این امنیت در نظام هزینه‌های زیادی را پرداخت کرده ایم، افزود:در این راستا مردم و مسئولان باید با تمام وجود در حفظ این امنیت و آرامش بکوشند.

ماموستا خدایی با ابراز تأسف از خوشحالی دشمنان از وقابع اخیر در داخل کشور تاکید کرد: ایجاد نا آرامی و تخریب اموال عمومی و بیت المال و زیان رساندن به کشور دشمنان نظام اسلامی را خوشحال می‌کند.

وی عنوان کرد: دشمنان در طول تاریخ از هر فرصتی برای ضربه زدن به ایران اسلامی استفاده کرده‌اند و ایجاد ناآرامی و تخریب اموال عمومی کشور در وقایع اخیر دشمنان را در دستیابی به اهدافشان کمک کرده است.

امام جمعه سنندج  در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به کسب رزق و روزی حلال بیان کرد: دین اسلام، مسلمانان را به کسب رزق و روزی حلال رهنمود کرده و گرانفروشی و احتکار را حرام شمرده است.

وی در پایان با تأکید بر اینکه مسلمانان باید در معاملات خود صادق باشند،  یادآور شد: مسلمان نباید به خاطر رونق فروش و جلب توجه دیگران قسم دروغ بخورند چراکهخیر و برکت از روزی آن‌ها دور می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: