• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4891-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

استاندار کردستان:

اشتغالزایی و جذب سرمایه گذار باید در اولویت انتخاب مدیران برتر قرار گیرد

استاندار کردستان با اشاره به اینکه در ارزیابی دستگاه‌های اجرایی و برگزیده شدن مدیران باید ملاک های ویژه ای مورد توجه قرار گیرد، گفت: در این راستا دستگاه های اجرایی که بتواند جذب سرمایه گذار و  ا شتغالزایی داشته باشد، برتر و همچنین هر مدیری که در فعالیت های خود کاری فراتر انجام دهد و بیشتر از وظیفه خود عمل کند، برتر است. 
به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهمن مرادنیا در بیستمین جشنواره شهید رجایی و دومین همایش سالانه کردستان در مسیر توسعه با حضور جمشید انصاری،معاون رییس جمهور که امروز(14 دی) در سالن پیامبر اعظم استانداری برگزار شد، اظهار کرد: استان کردستان باید در مسیر توسعه حرکتی جهشی داشته باشد که این امر باید مورد توجه تمامی مسئولان قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه در ارزیابی دستگاه های اجرایی و برگزیده شدن مدیران باید ملاک های ویژه ای مورد توجه قرار گیرد، افزود: در این راستا دستگاه اجرایی که بتواند جذب سرمایه گذار داشته باشد، برتر است و هر مدیری که در فعالیت های خود کاری فراتر انجام دهد و بیشتر از وظیفه خود عمل کند، برتر است.
وی افزود: با توجه به اینکه مشکل اصلی ما در کشور و استان بیکاری است هر مدیری که در بحث اشتغالزایی بتواند بیشترین استخدام را داشته باشد، برتر خواهد بود.
وی عنوان کرد: یکی دیگر از شاخص هایی که باید مورد توجه در ارزیابی دستگاه ها قرار گیرد این است که هر مدیری که به جهش توسعه استان کمک کند، برتر است.
وی عنوان کرد: در این راستا درخواست داریم که سال آینده این امر به استانداری هاواگذار شود تا بتوان دستگاه های برتر در این شاخص ها را انتخاب کنیم.
وی با اشاره به اهمیت میز خدمت در راستای خدمت بیشتر به ارباب رجوع اشاره و بیان کرد: فعال کردن میز خدمت در ادارات باعث می شود که فساد اداری در سطح دستگاه های اجرایی کم شود.
وی با اشاره به اینکه شاید مدیران دستگاه های اجرایی از سخنان من ناراحت شوند، یادآور شد: واقعیت ها را باید پذیرفت تا بتوانیم به مقصود نهایی که کمک و خدمت به مردم است، برسیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: