• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4691-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

کردستان در زمینه زیرساخت‌ها به یک کارگاه راه سازی تبدیل شده‌ است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری کردستان با بیان اینکه کردستان در زمینه زیرساخت‌ها به یک کارگاه راه سازی تبدیل شده‌ است، گفت: در شرایط بی پولی در کشور ما امسال مجوز برگزاری مناقصه 700 میلیارد تومانی راه را برگزار کردیم.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهرام نصرالهی‌زاده، امروز پنجشنبه ۱۴ دی ماه در مراسم بیستمین جشنواره شهید رجایی و دومین همایش سالانه کردستان در مسیر توسعه با اشاره به اینکه در جشنواره شهید رجایی عملکرد سالانه دستگاه های اجرایی ارزیابی می شود، اظهار کرد: در این راستا عملکرد دستگاه ها بر اساس شاخص هایی مورد ارزیابی قرار می گیرد و دستگاه ها با ارسال مستندات خود به سازمان اداری استخدامی در واقع به نوعی خود ارزیابی می کردند.

وی افزود: در سال ۹۵ در یک رویکرد جدید دستگاه های اجرایی به پنج گروه هم سنخ شامل گروه علمی، فرهنگی و آموزشی، عمومی، اجتماعی و قضایی، شرکتها، بانکها و بیمه‌ها، زیربنایی و تولیدی و حمایتی و سلامتی و بهداشتی تقسیم شدند که در این گروه ها عملکرد دستگاه مورد ارزیابی قرار می گیرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری کردستان اعلام کرد: در گروه‌های مختلف به تفکیک شش دستگاه در گروه علمی، فرهنگی،آموزشی، ۱۱ دستگاه در عمومی، اجتماعی و قضایی، پنج دستگاه در گروه شرکت‌ها، بانک ها و بیمه ها و ۱۴ دستگاه در گروه زیربنایی و تولیدی و هشت دستگاه در گروه بهداشتی و سلامت از استان کردستان در این جشنواره شرکت کردند.

وی عنوان کرد: دستگاه های اجرایی با ارائه عملکرد خود در گروه‌های مختلف مورد ارزیابی قرار گرفته و در پنج گروه مختلف پنج دستگاه برتر انتخاب  شدند.

نصرالهی زاده ادامه داد: سه دستگاه برتر در شاخص‌های عمومی و سه دستگاه در شاخص‌های اقتصادی قابل تقدیر معرفی شدند و در کل ۱۱ دستگاه برتر امروز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی بیان کرد: امروز همچنین از سه تیم ارزیاب دستگاه ها که اطلاعاتی به‌ روز و غیر مبهم و یکسری شاخص‌های دیگر  را رعایت کرده بودند، سه تیم موفق انتخاب و تقدیر می‌شوند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری کردستان با بیان اینکه کردستان در زمینه زیرساخت‌ها به یک کارگاه راه سازی تبدیل شده‌است بیان کرد: در شرایط بی پولی در کشور ما امسال مجوز برگزاری مناقصه 700 میلیارد تومانی راه را برگزار کردیم.

 رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان با بیان اینکه خدمات زیادی در حوزه راه در استان انجام شده است، عنوان کرد: استان کردستان امسال با واگذاری سه پروژه به بخش خصوصی جزو استان های شاخص کشور در این بخش بوده است.

وی دستگاه های نظارتی را کنترل‌کننده عملکرد ادارات استان دانست و یادآور شد: دستگاه های نظارتی بسیار کمک حال ما بوده و گاهی از دستگاه های اجرایی  نیز جلو افتاده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: