• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3591-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

صلواتی عنوان کرد؛

اقتصاد مقاومتی با محوریت اشتغالزایی؛ رویکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی با محوریت اشتغالزایی پایدار، رویکرد و اولویت کاری این سازمان  می شود .

   به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی اظهار داشت: معضل امروز کردستان بیکاری و نبود اشتغال است و همه برنامه ریزی ها باید حول این مهم ساماندهی شود.

  صلواتی، تحقق منشور کاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان را نیازمند کار جهادی و تغییر در رویه های کاری فعلی دانست و افزود: باید به گونه ای حرکت کنیم که دبیرخانه کارگروه های اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستانهای استان؛ در صدر مهمترین کارگروههای استانی و شهرستانی قرار گیرد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در ادامه، پویایی، تحرک و هم افزایی را لازمه سیستم های کاری اثربخش و کارا خواند و تاکید کرد: مهمترین راه دستیابی به این مهم، سازماندهی صحیح و اثر بخش نیروها با اولویت حفظ منافع سازمان است.

  وی خواستار برگزاری منظم نشست های کارگروه توسعه مدیریت بصورت کارشناسی و برنامه ریزی شده گردید و تصریح کرد: تصمیم ها و مصوباتی که در این نشست ها گرفته می شود باید بدون هیچگونه بهانه، بلافاصله اجرایی شود.

   گفتنی است در این نشست، مدیران حوزه های مختلف اداره کل با اشاره به مشکلات و چالش های فعلی، توزیع نامناسب ساختار تشکیلاتی نیروی انسانی، بهبود فرهنگ سازمانی، تغییر و تحول بنیادین در رویه های کاری مجموعه و ... را عامل اصلی این کاستی ها عنوان کردند و خواستار رفع سریع آنها شدند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: