• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-1695-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

سنندج میزبان فینال رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک دختران کشور شد

فینال رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک دختران کشور از روز 13 دی با حضور چهار تیم در سنندج آغاز می شود و تیروز کردستان نماینده استان برای صعود به مسابقات سوپر لیگ با حریفان خود پیکار می کند .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان،  فینال رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک دختران باشگاه های کشور از روز 13 دی ماه با حضور چهار تیم به میزبانی سنندج آغاز می شود .

تیروز کردستان، پیروان شهدای خورگو بندرعباس، سپنتا و سلامی تهران چهار تیمی هستند که به فینال این رقابت ها راه یافتند تا برای صعود به مسابقات سوپر لیگ کشور دیدارهای خود را برگزار کنند .

مرحله نهایی رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک دختران باشگاه های کشور ساعت 10 صبح روزهای 13 تا 15 دی ماه در سالن آزادی سنندج برگزار می شود .

تیم های سلامی تهران و شهدای خورگو بندرعباس در روز چهارشنبه 13 دی ماه به هم به رقابت خواهند پرداخت .

دختران بلندقامت کردستانی روز پنج شنبه 14 دی ماه دیدارهای خود را آغاز می کنند و در نخستین بازی به مصاف شهدای خورگو بندرعباس می رود و در دومین دیدار، روز جمعه 15 دی در مقابل سلامی تهران قرار می گیرند .

در ترکیب تیم تیروز کردستان مونس علی پناه، عدالت نوری، سیمین طاهر نژادیان، سیران قادر نژاد، کیژان شکری، زهرا احمدی، پونه علی پناهی فرد، نساء سکونتی، شیرین بهمنی، مونا شریفی، سمیه لاغری، یاسا صلواتی، موژان فاروقی و یاسمن پرورش به عنوان بازیکن قرار دارند .
در این مسابقات منا بایکار سرپرست، ژاله جلویزانی مدیر فنی، سروه ضرغامیان سرمربی و ادیبه ویسی به عنوان کمک مربی، تیم تیروژ کردستان را هدایت و همراهی می کنند .
گفتنی است: در پایان این رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک کشور دو تیم به مسابقات سوپر لیگ صعود خواهند کرد .

Bottom of Form

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: