• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-1794-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

در اقدامی خداپسندانه؛

دانش آموز دهگلانی کیف حاوی طلا و جواهرات را به صاحبش برگرداند

در یک اقدامی خداپسندانه، دانش آموز دهگلانی ساک دستی حاوی طلا و جواهرات را به صاحبش برگرداند .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، شیلان اکبری دانش آموز دبیرستان هاجر در اقدامی خداپسندانه ساک دستی حاوی طلا و جواهرات را صاحبش برگرداند.

فاطمه رازانی معلم بازنشسته قروه ای، طی مراجعه حضوری به روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان قروه از اقدام خداپسندانه دانش آموز دهگلانی خبر داد که ساک دستی حامل طلا و جواهرات او را پس داده و اعلام کرده که کار این دانش آموز دهگلانی شایسته تقدیر است .

شیلان اکبری در سفری که به شهر قروه دارد ساک دستی را پیدا می کند پس از اطلاع به مادر و سایر اعضا خانواده و جست و جو در محل جهت پیدا کردن صاحب آن در زمان سفر موفق به پیدا کردن صاحب ساک نمی شوند پس از مراجعت به دهگلان مادر شیلان تصمیم می گیرد مجدد به محل گم شدن ساک مراجعه و جویای صاحب ساک می شود، وی با گذاشتن شماره تلفن منزل از همسایه‌ها می خواهد در صورتی که کسی با گم شدن وسیله ای مراجعه کرد شماره تلفن را به او بدهند و ...

شیلان اکبری به خاطره‌ای اشاره می کند که در آن موبایلش را گم می‌کند روزها و ماه‌ها چشم انتظار این است که کسی گوشی آنها را پس بدهد اما ...

شیلان این بار تصمیم می گیرد چشم انتظاری را خوشحال کند و با همکاری خانواده این کار را انجام می دهد .

صاحب ساک معلم بازنشسته قروه‌ای است که با مراجعه به منزل شیلان و نشانی ساک امانت خود را پس می گیرد، اینجاست که خوشحالی وصف ناپذیر را می شود در سیمای شیلان، خانواده و خانم فاطمه رازانی دید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: