• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-1495-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان؛

رقابت های قهرمانی کاراته مردان و زنان بزرگسالان کشور در سنندج برگزار می شود

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از برگزاری رقابت های قهرمانی کاراته مردان و زنان بزرگسالان و بخش امید پسران کشور در شهرستان سنندج خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی رقابت های کاراته مردان و زنان کشور شامگاه یکشنبه 10 دی ماه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان کردستان و مسئولان هیأت کاراته استان برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در این جلسه عنوان کرد: پس از پیگیری ها و مکاتبات مکرر دستگاه ورزش و جوانان و هیأت کاراته کردستان میزبانی سه رده سنی مهم کاراته کشور به استان واگذار شد.

حامد جولائی در ادامه گفت: با توجه به ارسال دستور العمل مسابقات از سوی فدراسیون رقابت های قهرمانی کاراته مردان و زنان بزرگسالان و بخش امید پسران کشور در دهه دوم بهمن ماه در سنندج برگزار می شود.

جولائی به حساسیت و مهم بودن این رقابت ها در سنندج اشاره کرد و خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک بودن زمان بازی های آسیائی جارکارتا، رقابت های قهرمانی کاراته مردان و زنان بزرگسالان و بخش امید پسران کشور دارای اهمیت و جایگاه بالایی است.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان با اشاره به اینکه  یکی از دلایل اصلی میزبانی این مسابقات هموار کردن راه برای قهرمانان کردستانی جهت کسب سهمیه بازی های آسیائی و حضور در اردوهای تیم ملی است، افزود: رقابت های بخش بانوان در روزهای 12 و 13 بهمن ماه در اوزان 50-، 55-، 61-، 68- و 68+ برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات در بخش مردان در دو رده سنی امید و بزرگسالان طی روزهای 18 تا 20 دی ماه انجام می شود، ذکر کرد:  در رده امید، کاراته کاها در اوزان 50-، 55-، 61-، 68- و 68+ به رقابت می پردازند و ورزشکاران بزرگسال نیز در اوزان 60-، 67-، 75-، 84- و 84+ پیکار می کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در پایان یادآور شد: رقابت های قهرمانی کاراته مردان و زنان بزرگسالان و بخش امید پسران کشور با حضور مدعیان و کاراته کاران عنوان دار ایران برگزار می شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: