• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-1992-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گزارش

شهردار سنندج:

حماسه 9 دی هیچ‌گاه از اذهان دشمنان نظام ایران اسلامی پاک نخواهد شد

شهردار سنندج بابیان اینکه مناسبت‌ها و حماسه‌های زیادی در تقویم ما ایرانیان است گفت: مردم در خلق تمامی این مناسبت‌ها و حماسه‌ها نقش انکارناپذیری داشتند.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، شهردار سنندج حشمت اله صیدی اظهار کرد: از همان روزهای پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان نظام با خیال اینکه این نظام تداوم زیادی نخواهند داشت توطئه‌ها و نقشه‌های شومی علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی پایه‌ریزی کردند.

وی افزود: مردم که در پیروزی انقلاب اسلامی نقش ماندگار داشتند با عهدی که در آن روز با امام راحل بستند پایبند بودند.

شهردار سنندج بیان کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گاه دست از تلاش برنداشته و با توطئه‌های باطل و تهمت‌های پوچ و واهی سعی در دل سرد کردن مردم به نظامی که خود پایه‌گذار آن بودند را داشتند.

وی عنوان کرد: خوشبختانه در این چند دهه که از عمر بابرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی گذشته مردم همواره با حضور پرشور در مناسبت‌های ملی حماسه‌های ماندگاری را خلق کردند.

صیدی بابیان اینکه مناسبت‌ها و حماسه‌های زیادی در تقویم ما ایرانیان است گفت: مردم در خلق تمامی این مناسبت‌ها و حماسه‌ها نقش انکارناپذیری داشتند.

وی افزود: حماسه 9 دی‌ماه سال 88 برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی است که مردم با حضور به‌موقع و بصیرت لازم توانستند توطئه دشمنان این نظام را خنثی کنند و عهدی درباره انقلاب به بندند.

شهردار سنندج تأکید کرد: مردم با خلق حماسه 9 دی ضربه‌ای مهلک بر پیکر دشمنان نظام وارد کردند ضربه‌ای که سال‌ها در اذهان دشمنان و کشورهای استعمارگر باقی خواهد ماند.

صیدی بابیان اینکه دشمن هیچ‌وقت از توطئه‌های جدید علیه این نظام دست بر نخواهد داشت خاطرنشان: مردم باید با هوشیاری، آگاهی و بصیرت توطئه‌های دشمنان را خنثی کند.

وی از تمامی هم‌وطنان به‌ویژه مردم شریف و فهیم سنندج درخواست کرد: با حضور پرشور در مناسبت‌های ملی نظیر حماسه 9 دی‌ماه وحدت، همدلی و اتحاد خود را به رخ دشمنان نظام ایران اسلامی بکشند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: