• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-593-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

معاون اداری مالی کمیته امداد کردستان خبر داد:

برگزاری 23 هزار نفر- ساعت آموزش در کمیته امداد کردستان

23 هزار نفر ساعت آموزش در 9 ماهه نخست امسال برای کارکنان کمیته امداد کردستان برگزار شده است.

نصراله محمود پور، در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان با بیان اینکه آموزش کارکنان این نهاد با هدف توانمندسازی، افزایش تخصص کاری و ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف صورت می گیرد، اظهار کرد: بیش از 31 دوره آموزشی و به میزان 23 هزار نفر ساعت در 9 ماهه نخست امسال برای کارکنان این نهاد برگزار شده است.

وی افزود: این دوره‌های آموزشی با حضور اساتید مجرب و 31 عضو هیات علمی دانشگاه کردستان و سایر مراجع دانشگاهی برگزار شده است.

محمود پور در ادامه با بیان اینکه این نهاد از روش های نوین آموزشی در این دوره ها استفاده می کند، گفت: برگزاری اولین وبینار آموزشی با بهره گیری از شبکه د اخلی بدون نیاز به اینترنت برای کارکنان این نهاد برگزار شد.

وی کاهش هزینه های دوره ها، عدم محدودیت در تعداد شرکت کنندگان، استفاده از شبکه داخلی بدون نیاز به اینترنت، صرفه جویی در زمان و تسهیل آموزش را از مزایای برگزاری روش آموزشی وبینارعنوان کرد و اعلام کرد: با استفاده از این روش نیاز به حضور کارکنان سایر شهرستانها در سنندج نیست و با استفاده از این فناوری و با ایجاد ارتباط مستقیم صوتی و تصویری اساتید با کارکنان این نهاد امکان آموزش مستقیم فراهم شده است.

معاون اداری مالی کمیته امداد کردستان ضمن اشاره به اینکه دوره‌های آموزشی این نهاد به صورت هفتگی و در روزهای چهارشنبه برگزار می شود، خاطرنشان کرد: در روزهای چهارشنبه که با عنوان «روز امداد و آموزش» نامگذاری شده است همزمان شاهد برگزاری چند دوره آموزشی برای کارکنان این نهاد هستیم.

وی یادآور شد: برگزاری این دوره‌های آموزشی و استفاده از مطالب علمی و کارشناسی در ارتقاء شاخص‌های تخصصی و کاری کارکنان کمیته امداد کردستان مؤثر واقع‌شده است و امید است در نهایت منجر به افزایش کیفی و کمی خدمات این نهاد به مددجویان تحت حمایت شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: