• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-695-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان اعلام کرد؛

سریش آباد میزبان رقابت های کشتی آزاد روستائیان نوجوان سراسر کشور

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان شامگاه روز دوشنبه 4 دی‌ماه با فرماندار قرون دیدار کرد و از برگزاری رقابت‌های کشتی آزاد روستائیان نوجوان سراسر کشور در شهر سریش‌آباد خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حامد جولایی شامگاه دوشنبه چهارم دی‌ماه به همراه روسای هیئت‌های کشتی و ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان و مسئولین ورزشی شهرستان در خصوص برگزاری رقابت‌های کشتی آزاد روستائیان نوجوان سراسر کشور در شهر سریش‌آباد با فرماندار قروه دیدار کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان این دیدار عنوان کرد: با توجه به پتانسیل‌های موجود در ورزش کردستان می‌توانیم در کلیه شهرها و بخش‌ها مسابقات منطقه‌ای و کشوری را به نحو احسن برگزار کنیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: دستگاه ورزش و جوانان کردستان در خصوص توزیع میزبانی رقابت‌های کشوری در سطح استان با رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های محلی کشور مکاتبه‌های لازم را انجام داد و برای نخستین رقابت‌های کشتی آزاد روستائیان نوجوان سراسر کشور در شهر سریش‌آباد برگزار خواهیم کرد.

حامد جولایی در ادامه افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته رقابت‌های کشتی آزاد روستائیان نوجوان سراسر کشور طی روزهای ۲۱ و ۲۲ دی‌ماه با حضور ۱۵۰ ورزشکار به مناسبت یادواره ۵۴۰۰ شهید کردستان در شهر سریش‌آباد برگزار می‌شود.

جولایی ضمن اشاره به اینکه دستگاه ورزش و جوانان با کمک هیئت‌های کشتی و ورزش روستایی برای برگزاری باشکوه این مسابقات در شهرستان قروه و شهر سریش‌آباد توان خود را به کار می‌برد، خاطرنشان کرد: با توجه به وجود احداث سالن ورزشی ۱۲۰۰ نفره بهترین شرایط برای برگزاری این رقابت‌ها فراهم است.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در پایان یادآور شد: همه دستگاه‌ها و ادارات شهرستان قروه و سریش‌آباد در راستای برگزاری رقابت‌های کشتی آزاد روستائیان نوجوان سراسر کشور در حد توان کمک‌ها و مساعدت‌های لازم را انجام دهند تا مثل همیشه میزبان شایسته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: