• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-1290-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گزارش

شهردار سنندج:

فضای تعاملی بین دستگاه‌ها بستر خدمات‌رسانی به مردم را تسریع می‌کند

شهردار سنندج گفت: ایجاد فضای تعاملی با تمامی دستگاه‌ها می‌تواند شهرداری را در اجرای طرح‌ها و برنامه‌های خودیاری کند و در سایه این تعامل و همدلی می‌تواند بهترین خدمات را به شهروندان ارائه کند.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، حشمت اله صیدی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان اظهار کرد: شهرداری به‌عنوان یکی از دستگاه‌های خدمات رسان نقش مهمی در راستای رفع مشکلات سطح شهر بر عهده دارد.

وی افزود: نقش دستگاه‌ها، نهادها و همچنین شهروندان در بسیاری از طرح‌ها و برنامه‌هایی که شهرداری سطح شهر مجری آن است انکارناپذیر است.

شهردار سنندج عنوان کرد: بی‌شک اگر تعامل و همکاری بین دستگاه‌ها و نهاد دولتی و غیردولتی برقرار نباشد قطعاً برنامه و طرح‌های بسیاری از دستگاه‌ها من‌جمله شهرداری عملی نخواهد شد.

صیدی افزود: شهرداری در فضای تعاملی با تمامی دستگاه‌ها می‌تواند برنامه‌های خود را به نحو احسن عملی نماید و در سایه این تعامل می‌تواند بهترین خدمات را به شهروندان ارائه کند.

وی گفت: نیروی انتظامی یکی از دستگاه‌هایی است که همواره یار و یاور شهرداری بوده و در بسیاری از مواقع با ورود به‌موقع توانسته بسیاری از مشکلات شهرداری را حل‌وفصل کند.

شهردار سنندج خاطرنشان کرد: بسیاری از وظایفی که شهرداری طبق قانون باید آن را در سطح شهر اجرا کند نظیر جلوگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز و سد معبر بدون همکاری و تعامل با نیروی انتظامی امکان‌پذیر نیست.

وی ابراز امیدواری کرد با تعامل با تمامی دستگاه‌ها به‌ویژه نیروی انتظامی بتوانیم در راستای خدمات شایسته به شهروندان و توسعه و آبادانی سطح شهر گام‌های اساسی برداریم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: