• دوشنبه ۲۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-2293-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

برگزاری مسابقات دفاع سه‌دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی در کردستان

مسابقات دفاع سه‌دقیقه‌ای پایان‌نامه دانشجویی به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان و با حضور رئیس سازمان انتشارات جهاددانشگاهی کشور در کردستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، مجید آوج، در مراسم افتتاح این مسابقات اظهارکرد: جهاددانشگاهی کردستان در بخش‌های آموزشی، تجاری‌سازی و اشتغال، پژوهش و فرهنگی در سطح استان ارائه خدمات می‌کند.

وی افزود: واحد فرهنگی جهاددانشگاهی 10 سازمان را در زیرمجموعه خود دارد که سازمان انتشارات جهاددانشگاهي یکی از این زیرمجموعه هاست.

آوج بیان کرد: سازمان انتشارات در کنار چاپ کتاب و تألیفات مؤلفان، اقدام به برگزاری برنامه های ترویجی در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی و مسابقات دفاع سه‌دقیقه‌ای پایان‌نامه دانشجویی کرده است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات دفاع سه‌دقیقه‌ای پایان‌نامه دانشجویی برای اولین بار در استان عنوان کرد: در این دوره از مسابقات 20 نفر از دانشجويان ارشد و دکترا شرکت کردند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی کردستان اعلام کرد: امروز 10 مقاله منتخب به دفاع از پایان‌نامه‌های خود می‌پردازند که در پایان نفر اول به مرحله کشوری مسابقات راه می‌یابد.

وی در پایان یادآور شد: ایجاد بستری برای رشد و شکوفایی فن بیان و ایده پردازی دانشجویان، ایجاد پل ارتباطی بین جامعه دانشگاهی و صنعت، کمک به کاربردی کردن پایان‌نامه‌ها و ... از اهداف برگزاری این دوره از مسابقات دفاع سه‌دقیقه‌ای از پایان‌نامه دانشجویی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: