• دوشنبه ۲۰ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-1893-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

معاون آموزش متوسطه آموزش‌وپرورش کردستان خبر داد:

اعلام فراخوان نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو

معاون آموزش متوسطه آموزش‌وپرورش کردستان گفت: ثبت‌نام دانش آموزان متوسطه اول و متوسطه دوم نظری در نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو از تاریخ 18 آذرماه آغاز و تا تاریخ 15 بهمن‌ماه 96 ادامه دارد.

مهدی نامدار در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کردستان، گفت: نهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو در سه مرحله برگزار خواهد شد که مرحله اول در تاریخ هفتم اردیبهشت 1397 به‌صورت هم‌زمان در سراسر کشور و در قالب یک آزمون کتبی با سؤالات تستی انجام خواهد شد.

وی افزود: مرحله دوم این المپیاد در قالب یک آزمون کتبی متمرکز در تهران و با حضور 300 نفر برگزیده مرحله اول، در تیرماه 1397 برگزار خواهد شد و مرحله سوم نیز با حضور 30 نفر برگزیده کشور به‌صورت یک اردوی علمی، آموزشی و رقابتی در دهه اول شهریورماه 1397 برگزار خواهد شد.

معاون آموزش متوسطه آموزش‌وپرورش کردستان با بیان اینکه دانش آموزان پایه نهم، دهم، یازدهم و پیش‌دانشگاهی مجاز به شرکت در این المپیاد می‌باشند؛ تأکید کرد که ثبت‌نام دانش آموزان فقط به‌صورت گروهی و از طریق پژوهش سرای دانش‌آموزی شهرستان انجام پذیرد.

وی گفت: هزینه ثبت‌نام دانش آموزان به‌صورت گروهی 22 هزار تومان است که از این مبلغ 2000 تومان جهت ثبت‌نام اینترنتی، بسته‌های آموزشی و کارگاه‌های آموزشی نانو است و مابقی به‌حساب دبیرخانه کشوری المپیاد واریز می شود.

نامدار تقویت حلقه‌های کیفیت‌بخشی را از مهم‌ترین شاخص‌های عملکردی اولویت‌دار حوزه‌ی معاونت آموزش متوسطه در زمینه فعالیت‌های دانش‌آموزی دانست و خاطرنشان کرد: به لطف برنامه‌ریزی‌های استانی، شهرستانی و آموزشگاهی در سال تحصیلی 96-95 شاهد موفقیت‌های چشمگیر دانش آموزان در زمینهٔ المپیادها و جشنواره‌های علمی و پژوهشی بوده‌ایم که از جمله می‌توان به رتبه اول استان در هشتمین المپیاد نانو بین 32 استان کشور با کسب یک مدال طلا، دو مدال برنز و پنج دیپلم افتخار و کسب رتبه سوم کشوری نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی با کسب سه عنوان برتر دانش آموزان استان و رتبه‌ی سوم کشوری مسابقات ملی آزمایشگاه اشاره کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: