• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-4090-5
  • خبرنگار : 68001
  • منبع خبر : گفتگو

جانشین فرماندهی انتظامی کردستان خبر داد:

دستگیری ‌اعضای ‌باند سارقان‌ داخل‌ خودرو در سنندج

جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان از دستگیری اعضای باند سارقان قطعات داخل خودرو و دستگیری 4 نفر سارق در شهرستان سنندج خبر داد و گفت: در این رابطه 15 مالخر نیز دستگیر و کلیه اموال مسروقه از آنها کشف شد.
سرهنگ جعفر آژنگ در گفتگو با ایسنا منطقه کردستان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در شهرستان سنندج، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور كار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی انتظامی استان قرار گرفت.

وی گفت: با انجام کار اطلاعاتی گسترده و تلاش چند روزه کارآگاهان، باند 4 نفره سارقان در این زمینه احراز هویت و شناسایی شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان تصریح کرد: پلیس با جمع آوری اطلاعات و مستندات لازم با هماهنگی مراجع قضایی در 3 عملیات مجزا و غافلگیرانه 4 نفر سارق را در شهرستان سنندج دستگیر که در تحقیقات اولیه به 22 فقره سرقت داخل خودرو و 8 فقره قطعات اعتراف کردند. 
وی گفت: در این رابطه 15 مالخر نیز دستگیر و کلیه اموال مسروقه از آنها کشف شد و با راهنمایی متهمان محل‌های سرقت بازسازی، شکات شناسایی، پرونده آنان تکمیل و به دادسرا ارسال که با قرار صادره روانه زندان شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: