• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-2095-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : ----

استاندار کردستان

تکمیل سالن 6 هزار نفری سنندج از اولویت های اصلی استان است

استاندار کردستان گفت: تکمیل و تسریع در احداث سالن شش هزار نفری سنندج یکی از نیازهای اصلی و اولویت های مهم در کردستان است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهمن مرادنیا شامگاه دوشنبه 13 آذرماه در دیدار با وزیر ورزش و جوانان ضمن اشاره به مشکلات دو حوزه ورزش و جوانان، اظهار کرد: تکمیل و تسریع در احداث سالن شش هزار نفری سنندج یکی از نیازهای اصلی و اولویت های مهم در کردستان است.
بهمن مرادنیا در ادامه عنوان کرد:با توجه به عدم سالن مناسب در مرکز کردستان نمی توان میزبانی رقابت های بین المللی مناسبی را بر عهده گرفت و این موضوع در وضعیت ورزش استان تأثیر بسزایی دارد.
مرادنیا به کمک استان جهت احداث سالن شش هزار نفری سنندج اشاره کرد و گفت: برای تکمیل این پروژه ورزشی از محل منابع استانی در کنار اعتبارات وزارت ورزش و جوانان ساخت آن انجام می شود.
استاندار کردستان اظهار کرد:ورزش استان با توجه به استعدادهای فراوان از کمبود اسپانسر، حمایت کننده مالی و عدم وجود بخش خصوصی قوی رنج می برند که انتظار می رود تا رفع آن وزارت ورزش و جوانان به صورت ویژه کردستان را نگاه کند.

بهمن مرادنیا در پایان از آمادگی استان برای برگزاری رقابت های ورزشی بین المللی خبر داد و یادآورشد: در صورت اعتماد فدراسیون های ورزشی، کردستان می تواند میزبان شایسته برای میزبانی رویدادهای مهم ورزشی در سطح بین المللی باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: