• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-3090-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گزارش

از 14 آذر ماه سالجاری:

85 دستگاه برف روب و نمک پاش در 10 ستاد برف روبی سنندج مستقر می شوند

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: از 14 آذر ماه  امسال 85 دستگاه انواع ماشین آلات برف روب در 10 ستاد برف روبی در سطح شهر سنندج مستقر می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، عبدالسلام سپهر اظهارکرد: با هدف خدمات رسانی شایسته به شهروندان در فصل زمستان به ویژه در مواقع بارش برف ستاد برف روبی این شهرداری با برگزاری جلسات مختلفی برنامه ریزی لازم را در این خصوص انجام داده است.

وی افزود: نقاط حادثه خیز در سطح شهر شناسایی شده و مقرر شده در معابر شیبدار مخازن ماسه و نمک تعبیه شود.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج بیان کرد: از 14 آذر ماه امسال  85 دستگاه انواع ماشین آلات شامل لودر،گریدر، بیل، کامیون برف روب و نمک پاش، نیسان و خاور در 10 ستاد برف روبی در سطح شهر مستقر می شوند.

وی عنوان کرد: ستاد های برف روبی شهرداری در انتهای تکیه و چمن، پارک کودک، دیدگاه، پارک مولوی، میدان گاز، خیابان 17 شهریور، پشت بیمارستان کوثر، میدان قبا،3/19 بهاران و خیابان 4 متری مستقر است.

وی اعلام کرد: با توجه به ذخیره ماسه و نمک امسال هم دو هزار تن نمک خریداری شده که طی هفته جاری در ستادهای های برف روبی توزیع خواهد شد.

مهندس سپهر خاطرنشان کرد: برنامه ریزی لازم برای خرید ماسه هم صورت گرفته و طی هفته جاری ماسه هم جهت مخلوط با نمک در ستادهای برف روبی توزیع می شود.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج ابراز امیدواری کرد: با اقدمات و برنامه ریزی های صورت گرفته بتوانیم در مواقع بارش برف با اقدام به موقع خدمات رسانی شایسته به شهروندان ارائه دهیم.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: