• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-3291-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

انجام 4000 مورد بازرسی از بازارهای کردستان

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از 27 آبان لغایت 9 آذر سال جاری در مجموع 4 هزار و 10 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی در سطح بازار صورت گرفته است

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، فرزاد سردارزاده در جمع خبرنگاران با بیان کشف 152 مورد تخلف در این بازرسی ها اظهار کرد: در این رابطه 121 فقره پرونده برای واحدهای متخلف صنفی و غیرصنفی تشکیل شده است.

وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت بوده که در این پروند‌ه ها در مجموع 292 میلیون و 806 هزار ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 141 مورد گزارش مردمی دریافت و در رسیدگی به آنها 40 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و... واحدهای مختلف صنفی مراتب را به شماره تلفن 124 اطلاع داده و یا با مراجعه به ادارات تابعه در شهرستان ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت موارد تخلف را گزارش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: