• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-2790-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی شهرداری سنندج خبر داد:

جابجایی رایگان شهروندان سنندجی برای مراسم یادواره شمش قریشی

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری سنندج گفت: با هدف حضور پرشور شهروندان در مراسم یادواره عارف نامی کرد مرحوم سید بهاءالدین شمس قریشی هشت دستگاه اتوبوس در میدان آزادی سنندج بصورت رایگان نسبت به انتقال شهروندان به مسجد قبا بهاران اقدام خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، شکور صلواتی در جع خبرنگاران ضمن تبریک آغاز هفته وحدت، اظهار کرد: با توجه به برگزاری مراسم و جشن‌های مختلف در ماه ربیع این سازمان تمهیدات لازم جهت خدمات رسانی شایسته به شهروندان را صورت داده است.

وی افزود: با همت حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان چهاردهمین یادواره عارف نامی کرد مرحوم سید بهاءالدین شمس قریشی امشب در مسجد قبا بهاران برگزار خواهد شد.

صلواتی افزود: با هدف حضور پر شور شهروندان در بزرگترین مراسم مولود خوانی کشور این سازمان هشت دستگاه اتوبوس را جهت جابجایی شهروندان اختصاص داده است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری سنندج عنوان کرد: این هشت دستگاه اتوبوس از ساعت 18 امروز در میدان آزادی سنندج نسبت به جابجایی شهروندان به مسجد قبا اقدام خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه اکیپ بازرسی این سازمان هم در محل برگزاری این مراسم حضور خواهند داشت، بیان کرد: در صورت اعلام نیاز باز هم تعداد اتوبوس ها جهت جابجایی شهروندان اضافه خواهد شد.

صلواتی اعلام کرد: اتوبوس های این سازمان در پایان مراسم هم نسبت به انتقال شهروندان از مسجد قبا به سمت میدان آزادی اقدام خواهند کرد.

وی به شهروندان توصیه کرد: با هدف جلو گیری از ترافیک در مسیر بهاران از اتوبوس‌های این سازمان جهت حضور در این مراسم معنوی استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: