• سه شنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-1091-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

رئیس جدید جهاد کشاورزی کردستان معرفی شد

امروز طی مراسمی از زحمات کریم ذوالفقاری تقدیر و خالد جعفری به عنوان رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان معرفی شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، امروز سه شنبه(7 آذر) طی مراسمی با حضور معاون وزیر و جمعی از مسئولان استان از زحمات کریم ذوالفقاری تقدیر شد و خالد جعفری به عنوان رئیس جدید این سازمان معرفی شد.

جعفری، رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی کردستان در این مراسم اظهار کرد: ارزش سرمایه عظیم انسانی و خانواده بزرگ جهاد کشاورزی را می دانم و به توان بخش کشاورزی استان ایمان دارم. امید است بتوانم با همراهی و بهره گیری از توان نیروهای متخصص در سازمان و مسئولین استانی و شهرستانی از عهده این مسئولیت خطیری که بر عهده من نهاده شده سربلند و موفق بیرون بیایم و گامهای موثری در جهت نیل به اهداف بخش کشاورزی استان بردارم .

وی افزود: به نجابت و فهم بالای کشاورزان استان آگاهی دارم و متعهد می شوم بر اساس اقتصاد مقاومتی، سیاست های وزارت و اهداف اعلام شده توسط استاندار و توسعه کشاورزی با رویکرد مدیریت جهادی منشا اثر در استان باشیم.

لازم به ذکر است؛ خالد جعفری از نیروهای بومی و توانمند اهل سنندج به عنوان رئیس جدید جهاد کشاورزی کردستان معرفی شد که پیش از این عنوان مدیرکل پشتیبانی امور دام استان، معاون امور دام سازمان جهاد کشاورزی، نماینده دولت و رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان، عضو شورای نظام مهندسی و کشاورزی و منابع طبیعی استان و نظام مهندسی کشاورزی کشور را نیز بر عهده داشته است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: