• یکشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-1295-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان اعلام کرد؛

400 ورزشکار سازمان یافته در هیات نجات غریق کردستان وجود دارد

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: رشته نجات غریق و غواصی بالغ بر 400 ورزشکار سازمان یافته دارد که این تعداد از نظر ورزش و جوانان قابل قبول است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حامد جولایی امروز 5 آذر در مجمع انتخابات هیات نجات غریق و غواصی استان، ضمن اشاره به اینکه شرایط و پتانسیل این رشته در استان کردستان خوب است، اظهار کرد: نجات غریق از جمله هیات های فعال استان است و این نشان می دهد که در این هیات به تمام شهرستانها توجه شده است.

وی ضمن اشاره به اینکه در استان کردستان سدها و آب بندهای زیادی وجود دارد، عنوان کرد: با توجه به این شرایط جوی که در استان کردستان است، خوشبختانه در تمام این نقاط ناجیان استان کردستان فعال هستند و شاهد اتفاق ناگواری نبوده ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان در ادامه با اشاره به اینکه ناجیان استان کردستان با کمترین امکانات سخت افزاری و مالی همیشه بیشترین تلاش خود را در انجام وظیفه انجام داده اند، بیان کرد: این رشته ورزشی بالغ بر 400 ورزشکار سازمان یافته دارد که این تعداد از نظر ورزش و جوانان قابل قبول است.

وی ضمن اشاره به اینکه نجات غریق و غواصی استان کردستان در اکثریت مسابقات کشوری حضوری ارزشمند داشته اند، گفت: متاسفانه در خصوص هیات های ورزشی بودجه آنچنانی که بتواند کمکی برای این هیات باشد تعلق نمی گیرد و خود هیات نجات غریق خوشبختانه توانسته است با کمترین امکانات مقام های خوبی کسب کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان با بیان این مهم که هیات نجات غریق استان کردستان در بحث آموزش خوب عمل کرده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم در دولت تدبیر و امید تعداد استخرهای استان بیشتر افزایش پیدا کند تا هیچ ناجی بدون استخر نماند.

جولایی در پایان یادآور شد: در استان کردستان سدها و آبندهای که در استان وجود دارد فراوان است ولی خوشبختانه با توجه به ناجی های حرفه ای که وجود دارد شاهد اتفاقات ناگوار نبوده ایم.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: