• شنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-895-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان:

هیات های ورزشی برای حضور در بازیهای جاکارتا برنامه مدون داشته باشند

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: هیات های ورزشی برای حضور ورزشکاران در مسابقات بازی های آسیایی جاکارتا باید برنامه ریزی خاصی داشته و در این خصوص باید تعامل خوبی با فدراسیون داشته باشند و تا آنجایی که می توانند میزبانی مسابقات و اردوهای تیم ملی را برعهده بگیرند تا با این کار فدراسیون استان کردستان را بشناسد.
به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حامد جولایی شامگاه روز شنبه 4 آذر ماه در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ورزش کردستان در بازیهای آسیایی جاکارتا ضمن اشاره به اینکه در خصوص بازی های جاکارتا و موفقیت در این زمینه جلسات متعددی برگزار شده است، اظهار کرد: یکی از نشانه های موفقیت برای هر ورزشکار و هیات ورزشی حضور در مسابقات آسیایی و کسب عنوان در این میدان است.
وی ضمن اشاره به اینکه باید در خصوص بازی های آسیایی برنامه ریزی های خوبی داشته باشیم، عنوان کرد: ورزشکاران استان کردستان در این چند سال اخیر رشد قابل قبولی داشته اند و مقام های قابل توجهی در سطح ملی و بین المللی کسب کرده اند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در ادامه به پیشرفت ورزش در کردستان اشاره کرد و گفت: ورزش استان کردستان امروز لازم است که از لحاظ مالی و امکانات حمایت شود و اداره ورزش و جوانان هم تا حدی می تواند حامی مالی باشد.
جولایی تصریح کرد: ورزش و جوانان استان کردستان به خاطر اینکه تیم های ورزشی از رقابت های لیگ جا نمانند خود اداره ورزش اسپانسری این تیم ها را قبول می کند که این مهم صحیح نیست بلکه خود تیم ها باید اسپانسر جذب کنند.
جولایی در ادامه با تاکید بر این مهم که ورزشکاران نیاز به انگیزه دارند، خاطرنشان کرد: کردستان پتانسیل خوبی در ورزش دارد و هیات های ورزشی باید از دید تک محوری خارج شوند و فقط به یک یا دو شهرستان توجه نکنند بلکه باید به تمام شهرستانها با یک دید نگاه کنند.
وی در پایان با اشاره به اینکه بازیهای آسیایی یک میدان بزرگ است، یاد آور شد:  هیات های ورزشی  برای حضور ورزشکاران در مسابقات بازیهایی آسیایی جاکارتا باید برنامه ریزی خاصی داشته باشند و در این خصوص باید تعامل خوبی  با فدراسیون داشته باشند و تا آنجایی که میتوانند میزبانی مسابقات و اردوهای تیم ملی را برعهده بگیرند تا با این کار فدراسیون استان کردستان را بشناسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: