• شنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-193-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گفتگو

همزمان با سراسر کشور؛

سیزدهمین دوره اردوهای علمی فرهنگی "ایران، مرز پرگهر" در کردستان برگزار می‌شود

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان کردستان گفت: سیزدهمین دوره اردوهای علمی فرهنگی «ایران، مرز پرگهر»، به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان و همکاری مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران همزمان با سراسرکشور در دانشگاه‌های استان کردستان برگزار می‌شود .

مجید آوج در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: طرح ملی "اردوهای ایران مرز پرگهر" در قالب برگزاری اردوهای علمی فرهنگی و با تحقق شعار "ما می‌توانیم" از مهر ماه 1396 آغاز و تا پایان اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد یافت.

وی افزود: این طرح ملی، با هدف تقويت روحيه خودباوري و هويت ملي دانشجويان و ايجاد استحكام رابطه دانشگاه‌ها و دانشجويان با مراكز فرهنگی، تحقيقاتي و صنعتي كشور و به منظور آشنايي دانشجويان با مواريث فرهنگي، تمدني، پروژه‌ها و توانمندي‌هاي صنعتي، علمي، ‌آموزشي، اقتصادي و زيربنايي كشور برگزار مي‌شود.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان کردستان، اعلام کرد: شرکت کنندگان در اردوهای طرح ملی "ایران، مرز پرگهر" می‌توانند در مسابقات خاطره نویسی، گزارش علمی و عکس به منظور توصیف بازدید مراکز صنعتی مجموعه‌های تاریخی و باستانی شرکت کنند و آثار خود را به معاونت جهاددانشگاهی استان ب آدرس سه راه جهاد، سایت اداری، جهاددانشگاهی واحد کردستان، معاونت فرهنگی، تحویل دهند تا پس از داوری و اعلام رأی داوران در آیین اختتامیه، از نفرات برتر این مسابقات تقدیر شود.

وی تصریح کرد: براین اساس؛ همه‌ی دانشجویان و اساتید علاقمند به شرکت در این اردوها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانی سنندج- سه راه جهاد- سایت اداری- معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی کردستان مراجعه یا با شماره 08733287516 تماس حاصل نمایند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: