• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-190-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری سنندج خبر داد:

ثبت نام 926 خودرو در طرح پیمایش سوخت ناوگان دیزلی درون شهری سنندج

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری سنندج از ثبت نام 926 خودرو در طرح پیمایش سوخت ناوگان دیزلی درون شهری خبر داد و گفت: به زودی طرح ساماندهی ناوگان حمل ونقل بار و مسافر خودروهای بنزین سوز هم آغاز خواهد شد.

عرفان فتحی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: در راستای اعلام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و به استناد ماده 15 دستورالعمل مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه ای و با توجه به مصوبه هیئت وزیران، دارندگان ناوگان باری باید نسبت به ثبت نام در  طرح پیمایش سوخت ناوگان دیزلی در یکی از شهرداری های کشور اقدام و پروانه فعالیت اخذ کنند.

وی افزود: سازمان تاکسیرانی شهرداری سنندج به عنوان متولی در این حوزه از نیمه اسفند ماه سال 95 نسبت به ساماندهی ناوگان سوخت خودروهای دیزلی برابر اطلاعیه ها و فراخوان های اعلامی به مالکین و رانندگان این دسته از خودروها اقدامات لازم را انجام داد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری سنندج از ثبت نام 926 خودرو در طرح پیمایش سوخت ناوگان دیزلی درون شهری خبر داد و گفت: تاکنون برای مالکین 549 خودرو پروانه اشتغال صادر شده است.

مهندس فتحی همچنین تاکید کرد: پروانه های صادره شده برای رانندگانی که در طرح پیمایش سوخت ثبت نام کرده اند در سراسر کشور دارای اعتبار بوده و نیازی به دریافت پروانه مجدد از سایر شهرداری ها نمی باشد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با فراخوان لازم به مالکان ناوگان دیزلی سنندج جزء شهرهای برتر در ثبت نام طرح پیمایش سوخت است. 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری سنندج در پایان یادآور شد: براساس مصوبه هیئت وزیران در آینده ای نزدیک طرح ساماندهی ناوگان حمل و نقل و مسافر خودروهای بنزین سوز آغاز و طی فراخوان به مالکین و رانندگان این دسته خودروها اطلاع رسانی خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: