• یکشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 968-597-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان خبر داد:

پیست موتورسواری در بیجار احداث می شود

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: خوابگاه 200 نفره و پیست موتورسواری دو پروژه تعریف شده برای توسعه ورزش شهرستان بیجار است که برای اجرای این طرح ها مشاور هم انتخاب شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، حامد جولایی در نشست هماهنگی برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی در بیجار با بیان اینکه این مسابقات در دو رده آزاد و فرنگی با حضور 20 استان کشور برگزار می‌شود، اظهارکرد: 10 استان از این تعداد در رده آزاد و 10 استان نیز در رده فرنگی شرکت خواهند کرد .

  وی با بیان اینکه این مسابقات از 12 تا 17 آذرماه با حضور 300 نفر مهمان برگزار خواهد شد، عنوان کرد: سالن دو هزار نفری بیجار برای این مسابقات در نظر گرفته شده است .

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان تصریح کرد: برگزاری مسابقات ملی در هر شهرستانی به لحاظ گردشگری و هم به لحاظ ورزشی ظرفیت بسیار خوبی خواهد بود .

جولایی بیان کرد: کشتی یکی از ورزش‌های اول ایران است و امیدواریم بتوانیم این مسابقات را در سطح بالایی برگزار کنیم .

وی مشکل اصلی در حوزه کشتی در استان را مشکل سکو دانست و عنوان کرد: تجهیزات لازم برای هرچه بهتر برگزار کردن این مسابقات تامین خواهد شد و امیدواریم امیدواریم شاهد استمرار برگزاری این مسابقات به صورت مستمر باشیم .

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان خاطرنشان کرد: خوابگاه 200 نفره و پیست موتورسواری دو پروژه تعریف شده برای توسعه ورزش این شهرستان است که برای اجرای این طرح ها مشاور هم انتخاب شده است.

وی در پایان یادآور شد: امیدواریم با برگزاری این مسابقات و ایجاد زیرساخت‌هایی که در دست اجرا است بتوانیم بیجار را به یک قطب گردشگری ورزشی در استان تبدیل کنیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: