• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-3195-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

کسب 15 مدال رقابت‌های کشوری توسط ورزشکاران پیوند اعضاء کردستان

ورزشکاران پیوند اعضاء کردستان با کسب 15 مدال رنگارنگ در رقابت‌های کشوری خوش درخشیدند و توانستند 9 نشان طلا، 5 نقره و یک برنز رشته های مختلف این مسابقات را به خود اختصاص دهند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، دومین دوره رقابت‌های پیوند اعضاء در 9 رشته ورزشی به میزبان جزیره کیش برگزار شد و با معرفی نفرات برتر رشته های مختلف و اعلام رنکینگ کشوری به کار خود پایان داد.

در این رقابت‌ها ورزشکاران 24 استان سراسر کشور در رشته های دو و میدانی، تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دارت، اسکواش، بولینگ و دوچرخه سواری در دو بخش مردان و زنان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

تیم استان کردستان با مربیگری سوران محمدی و سرپرستی اکبر محمدی در این رقابت ها حضور یافت و با کسب 15 مدال توانست مقام سوم رنکینگ کشوری بخش بانوان را بدست آورد.

در بخش مردان، صادق محمدی در رشته پرتاب وزنه رده سنی 19 تا 29 سال موفق به کسب مدال طلا شد و بر سکوی نخست قرار گرفت و در همین رده سنی فواد خوزم دونده کردستانی در مواد 200 و 100 متر به ترتیب دو مدال طلا و نقره را از آن خود کرد.

در شنای رده سنی 40 تا 49 سال، طیب طاهرپور در شنای 50 متر پروانه، 50 متر کرال پشت و 100 متر قورباغه توانست سه نشان زرین طلا را بر گردن آویزد.

همچنین زانکو الماسی در رده سنی 19 تا 29 سال و امیرشاه ملکی در رده سنی بالای 60 سال به ترتیب در رشته های دارت و تنیس روی میز موفق به کسب دو مدال نقره شدند.

در بخش دختران، ثریا عبدالملکی در رشته دوومدانی رده سنی 19 تا 29 سال در مواد 800 متر و 1500 متر دو نشان طلا را از آن خود کرد، زینب ذبیحی در رده سنی 30 تا 39 سال در ماده های 1500 متر و 800 متر به ترتیب صاحب یک نشان طلا و یک نشان نقره شد و گلاویژ دارخال در رده سنی 19 تا 29 سال ماده 800 متر مدال نقره را به دست آورد و شیرین احمدی نیز یک نشان برنز رشته تنیس روی میز رده سنی 40 تا 49 سال را به خود اختصاص داد.

در نتیجه تیمی و رنکینگ کشوری، کردستان در جایگاه سوم قرار گرفت و تیم های اصفهان و همدان به ترتیب اول و دوم شدند.

گفتنی است، رقابت های پیوند اعضاء قهرمانی کشور طی روزهای 18 و 19 مهرماه در جزیره کیش برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: