• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-4790-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

همزمان با سراسر کشور صورت گرفت؛

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردان فنی ساختمان در کردستان

رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی طی روزهای پنج شنبه و جمعه ( ۲۰ و ۲۱ مهر) در استان خبر داد.

خالد اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، در این باره اظهار کرد: این آزمون همزمان با سراسر کشور امروز پنج شنبه و فردا جمعه در ۲ حوزه امتحانی به صورت صبح و بعدازظهر در سنندج برگزار می‌شود.

وی افزود: سه هزار و ۵۰ نفر داوطلب در این آزمون شرکت کرده‌اند که ۲ هزار و ۵۱۶ نفر را آقایان و ۵۳۴ نفر را بانوان تشکیل می‌دهند.

رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان عنوان کرد: این آزمون در هفت رشته موضوع کانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مشتمل بر معماری، شهرسازی، عمران، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برق، ترافیک و نقشه برداری برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: افرادی که حدنصاب لازم را در این آزمون به دست آورند می‌توانند با رعایت سایر شرایط، پروانه اشتغال به کار از وزرات راه و شهرسازی دریافت کنند.

اصلانی خاطرنشان کرد: نتایج این آزمون دو ماه آینده توسط دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: