• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 967-3294-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

رئیس هیئت مدیر موسسه بهمن سبز عنوان کرد:

ضرورت شناسایی و ارتباطات مجازی با مخاطبین سینماهای حوزه هنری

رئیس هیئت مدیره موسسه بهمن سبز شناسایی مخاطبین و ارتباطات مجازی با آنها را از سوی سینماهای حوزه هنری در استان‌های مختلف کشور مورد تاکید قرار داد و گفت: بهنگام‌سازی، استمرار و پاسخگویی از مباحث مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کردستان؛ سهیل جهان بیگلری امروز در پنجمین نشست سراسری مدیران امور سینمایی حوزه هنری در سنندج، اظهار کرد: دو نکته است که اگر به آن توجه شود بستر را برای افزایش مخاطبین و جذب و ماندگاری آنها فراهم می‌سازد.

رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز با بیان اینکه در دنیا و در نظام جمهوری اسلامی این مهم تجربه شده است که بسیاری از سالن‌های بازسازی شده‌ای را داریم که مشتری ندارند، افزود: بسیاری از سالن‌هایی سینمایی در کشور را داریم که قدیمی هستند ولی مشتری و مخاطب خود را دارند.

وی با اشاره به اینکه در کنار مباحثی همچون انگیزه و سواد که در طول این سال‌ها مطرح شده است یک مسئله بسیار مهم، موضوع پاکیزگی است، گفت: سالن‌هایی که پاکیزه هستند هر چند قدیمی باشند به دلیل حس نوستالژیکی که در مخاطب ایجاد می‌کنند موجب استقبال آنها می‌شوند.

بیگلری خاطرنشان کرد: سینماداران ما باید این مهم را جدی بگیرید چرا که این اصل مهم در استقبال تماشاچی بسیار تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه این مهم هزینه کمی دارد و ولی تاثیرگذاری آن بسیار بالا است، گفت: اگر فناوری و تکنولوژی در سینما بهمن کردستان موج بزند، ولی تمیزی نداشته باشد مردم هیچ استقبالی از آن نخواهند کرد.

رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز تصریح کرد: برخی از سینماهای ما در سطح کشور علی رغم گذشت سال‌ها هیچ تغییری پیدا نکرده و همین امر در جذب مشتریان تاثیرگذار خواهد بود.

وی شناسایی مخاطبین و ارتباطات مجازی با آنها را از سوی سینماها در استان‌های مختلف کشور مورد تاکید قرار داد و گفت: بهنگام‌سازی، استمرار پاسخگویی و غیره از مباحث مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

بیگلری خطاب به مدیران امور سینمایی حوزه هنری بیان کرد: در هشت سال گذشته براساس یک هدف مشخص کار خود را به نحو احسن انجام دادید و در حوزه فرهنگ به بهترین شیوه عمل کرده‌اید.

وی گفت: امروز سینماهای حوزه هنری دنبال کسب رتبه اول یا دوم نیستند بلکه تنها هدف ما تحقق منویات رهبر معظم انقلاب است که در اولویت ما قرار دارد.

رئیس هیئت مدیره موسسه بهمن سبز خاطرنشان کرد: سینماهای حوزه هنری الان مخاطب خود را دارند و باید با ارتباط به‌روز با مخاطب، این وضعیت را حفظ کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: