• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-2995-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

هفته اول لیگ برتر فوتبال بانوان لغو شد

هفته اول لیگ برتر فوتبال بانوان با توجه به نهایی نشدن تیم‌های حاضر در لیگ برتر لغو شد.

شرمین رحمتی سرپرست تیم فوتبال راه یاب ملل استان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کردستان، اظهارکرد: سازمان لیگ با توجه به اینکه تعداد 4 تیم استقلال اهواز، همیاری ارومیه، قشقایی شیراز و خیبر خرم آباد هنوز مدارک خود را تحویل نداده‌اند و  هنوز تیم‌ها نهایی نشده اند، برگزاری این مسابقات به تعویق افتاده است.

وی عنوان کرد: با توجه به قرعه کشی سازمان لیگ قرار بود که تیم راه یاب ملل کردستان روز جمعه 21 مهر میزبان تیم همیاری ارومیه باشد که این مهم با توجه به مشخص نبودن تیم‌ها دوباره به تعویق افتاد.

سرپرست تیم راه یاب ملل کردستان با اشاره به اینکه سازمان لیگ فدراسیون باعث این بی نظمی‌ها بوده است، ذکر کرد: روز شنبه 22 مهر سازمان لیگ قرار است دوباره قرعه کشی را انجام بدهد که اگر با 12 تیم این مهم انجام شود هفته آینده کردستان میزبان نماینده ارومیه خواهد بود و در غیر این صورت دوباره در روند بازی‌ها تغییر حاصل می‌شود.

رحمتی با اشاره به اینکه این ناهماهنگی‌ها روند تمرین تیم را تضعیف کرده است، بیان کرد: تیم راه یاب ملل سنندج از 8 بازیکن غیر بومی برخوردار است که با این شرایط که پیش آمده این بازیکنان به شهرهای خود بازگشته‌اند و روند تمرین ضعیف شده است.

گفتنی است: تیم فوتبال راه یاب ملل سنندج به مربیگری بیان محمدی در لیگ برتر فوتبال بانوان حضور دارد.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: