• دوشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-991-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

رئیس کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد، هنر در کردستان:

گردشگری بر بخش صنعت تاثیرگذار است

رئیس کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد، هنر در کردستان،  با اشاره به اینکه گردشگری در نگهداری از صنعت حائز اهمیت است، عنوان کرد: گردشگری در جهان می‌تواند بر صنعت تاثیرگذار باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، سیدمختار هاشمی امروز (3 تیر ماه) در اولین نشست کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج، اظهار کرد: نقش اتاق بازرگانی در گردشگری بسیار پررنگ است بویژه در سازماندهی تمام عرصه های اقتصادی از جمله صنعت و معدن می تواند نقش آفرین باشد.

وی تصریح کرد: در جلسه‌های کمیسیون مکانیزم هایی برای تولید فکر و اندیشه و همچنین استقلال و آزادی کامل برای خلاقیت وجود دارد.

رئیس کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد، هنر در کردستان، با اشاره به اینکه این کمیسیون ارتباط وسیعی با زندگی معیشت مردم دارد، بیان کرد: همیشه این سوال در ذهن دارم که چرا هنرمندان و ورزشکاران ضعف مالی دارند در این راستا برای پایداری کرامت هنرمندان باید از تولید فکر کمیسیون بهره‌مند شویم.

هاشمی با اشاره به اینکه گردشگری در نگهداری از صنعت حائز اهمیت است، عنوان کرد: گردشگری در جهان می‌تواند بر صنعت تاثیرگذار باشد.

وی ذکر کرد: کشور ایران که اقتصادی نفتی دارد و اکثر محققان آن در شرایط اقتصادی کمک کننده هستند باید از وجود گردشگری که یکی از ظرفیت های کمیسیون است بهره مند شود.

رئیس کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد، با اشاره به اینکه هدف از ایجاد کمیسیون، سازماندهی صنعت است، افزود: برای کشف استان کردستان باید از حاشیه ها دور بود تا بتوانیم در عرصه‌های مختلف موفق عمل کنیم.

در ادامه شاهو باقری به ارائه گزارشی از برگزاری نمایشگاه آثار هنری به صورت مجازی، طرح فروشگاه آنلاین تولید زندانیان به سراسر دنیا پرداخت و گفت: هدف اول زندانیان از تولید محصولات کسب درآمد است که عمدتا در جهت حمایت از خانواده‌هایشان صرف می شود و هدف دوم آنها سرگرمی و گذراندن وقت در دوران حبس است.

در ادامه این جلسه مهدی احمدی نیز گزارشی در زمینه سنندج شهر موسیقی خلاق، ارائه داد.انتهای پیام