• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-2994-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

زیارت‌نامه پیامبر اعظم (ص) در مسجد جامع سنندج قرائت شد

آیین قرائت زیارت‌‌‌نامه پیامبر اعظم(ص) امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان، معاون سیاسی امنیتی استاندار، جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در مسجد جامع سنندج برگزار شد. 

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، قرائت زیارت نامه پیامبر اعظم به مناسبت سالروز وفات نبی مکرم اسلام و همزمان با ٢٨ صفر با حضور مسئولان استان، روحانیون، بازاریان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

این ویژه برنامه به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و با همکاری دستگاه های فرهنگی استان در راستای آشنا ساختن بیش از پیش مردم با شخصیت پیامبرعظیم الشأن اسلام (ص) برگزار شد.

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان در این مراسم معنوی اظهار کرد: سه هزار جلد کتابچه زیارتنامه پیامبر اعظم (ص) در آستانه ۲۸ صفر در بین مراکز فرهنگی، ادارات و سازمان ها، کانون های مساجد، موسسات قرآنی و مراکز فرهنگی استان توزیع شد.

کامل گلباغی، تأسی از سیره علمی و عملی پیامبر اکرم(ص) و خاندان عصمت و طهارت(ع) را موجب سعادت انسان در دنیا و آخرت دانست و تأکید کرد: جوانان و نوجوانان ما باید با ابعاد مختلف شخصیت پیامبراکرم(ص) این اسوه حسنه و نمونه انسان کامل آشنا شوند.

وی خاطرنشان کرد: لازم است جوانان و نوجوانان ما با ابعاد مختلف شخصیت پیامبراکرم(ص) این اسوه حسنه و نمونه انسان کامل، آشنا شوند و سیره و روش زندگی ایشان را در پیش بگیرند.

انتهای پیام