• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-3590-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج اعلام کرد:

تصویر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص قطع درختان آبیدر مربوط به هرس درختان است

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با بیان اینکه تصویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان کمربندی آبیدر مربوط به هرس درختان است گفت: هیچ درختی در مسیر اجرای پروژه عمرانی فاز 3 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر قطع نشده است .

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، بهزاد ریحانی فرد در پی انتشار تصویری در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان مسیر اجرای پروژه 24 متری آبیدر معاون فنی و امور زیر بنایی توضیحاتی در این خصوص ارائه و اظهار کرد: در راستای کاهش و روانسازی ترافیک این شهرداری اردیبهشت امسال عملیات احداث فاز 2 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر را آغاز کرد .

وی افزود: در راستای اجرای این پروژه عمرانی 60 اصل درخت در مسیر اجرای طرح بودند که برنامه ریزی لازم مبنی بر جابجایی آن صورت گرفته است .

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج بیان کرد: با توجه به اینکه شاخ و برگ در ختان در مسیر اجرای طرح بسیار حجیم بودند انتقال آن به مسیر دیگر بسیار مشکل بود .

ریحانی فرد عنوان کرد: تصمیم بر آن گرفته شده که ابتدا عملیات هرس این درختان انجام و سپس نسبت به جابجایی آن اقدام شود .

وی افزود: روز گذشته تصویری در فضای مجای منتشر شده است که درختان مسیر اجرای این طرح قطع شده، امات این تصویر مربوط به حمل شاخ و برگ در ختان هرس شده بوده است .

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با بیان اینکه هیچ درختی در مسیر اجرای این طرح قطع نشده است اعلام کرد: در مرحله نخست تعدادی از درختان در مسیر اجرای این طرح جابجا شدند .

ریحانی فرد تاکید کرد: با توجه به اینکه عملیات هرس درختان در مسیر اجرای طرح اتمام یافته بزودی بصورت اصولی و فنی نسبت به جابجایی این درختان هم اقدام خواهد شد .


انتهای پیام