• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-1391-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر خبر داد:

عملیات هدایت آبهای سطحی ورودی و خروجی ناحیه منفصل شهری نایسر اجرا شد

مدیر ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج گفت: به منظور هدایت آب های سطحی عملیات جدول گذاری مسیر ورودی و خروجی این ناحیه اجرا شد.

قدرت الله سیف پناهی در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان اظهار کرد: بارندگی و تبدیل شدن آن به رواناب های شهری به نحوی است که ساماندهی آن نیاز به انجام عملیات هدایت آبهای سطحی دارد و هدایت آن به سمت کانال های خروجی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: طرح ساماندهی و هدایت آبهای سطحی به واسطه لوله گذاری، جدول کاری و یا کانال کشی در دستور کار این شهرداری قرار دارد.

مدیر ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج، از آغاز عملیات هدایت آبهای سطحی مسیر ورودی و خروجی  ناحیه منفصل شهری نایسر خبر داد و عنوان کرد: این عملیات به منظور جلوگیری از آبگرفتگی معابر اصلی و هدایت رواناب های شهری حاصل از بارش نزولات آسمانی صورت می گیرد.

وی با اشاره به اینکه عملیات نقشه برداری و تعیین مسیر صورت گرفته است، افزود: برای انجام این پروژه 360 متر جدول گذاری به صورت نهر، 360 متر جدول گذاری کانیوای ایستاده و 100 متر جدول گذاری به صورت نهر کتابی اجرا شده است.

سیف پناهی تصریح کرد: این پروژه جهت هدایت آبهای سطحی خروجی از خیابان عبدالکریم مدرس و خیابان امام شافعی به خارج از نایسر انجام می شود.

مدیر ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج تاکید کرد: با اجرایی شدن این پروژه، معضل آبگرفتگی در خیابان های عبدالکریم و امام شافعی در مسیر ورودی و خروجی این ناحیه مرتفع خواهد شد.


انتهای پیام