• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-7390-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

حضور انتشارات جهاددانشگاهی واحد کردستان در هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب

رییس جهاددانشگاهی واحد کردستان از حضور انتشارات جهاددانشگاهی واحد کردستان در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب خبر داد.

 چیا سهراب نژاد در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب در سنندج امروز چهارشنبه 18 مهرماه با حضور ناشران داخلی و خارجی در سنندج افتتاح شد.

وی افزود: انتشارات جهاددانشگاهی واحد کردستان با یک غرقه و 180 عنوان کتاب با عناوین علوم پایه، علوم فنی و مهندسی، زیست محیطی، کشاورزی، منابع طبیعی و سایر کتب دانشگاهی در این نمایشگاه حضور دارد.

رییس جهاددانشگاهی استان کردستان، بیان کرد: انتشارات جهاددانشگاهی شعبه استان از سال 91 فعالیت خود را شروع کرده و تا کنون موفق به چاپ و نشر 40 عنوان کتاب در زمینه های مختلف دانشگاهی شده است که در این غرفه در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه مخاطبان اصلی کتاب‌های انتشارات جهاددانشگاهی دانشجویان و مدرسان دانشگاه، هستند عنوان کرد: کتاب های منتشره جهاددانشگاهی در زمینه برطرف کردن دغدغه مدرسان دانشگاه در گرایش دانشجویان به جزوه‌‌خوانی گام موثری برداشته است.

سهراب نژاد خاطرنشان کرد: افزایش فعالیت‌ در حوزه‌های جانبی کتاب و کتابخوانی مانند برنامه‌های تبلیغی و ترویجی، از اهداف بلند‌مدت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی‌ است .


انتهای پیام