• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-5691-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

استاندار کردستان در شورای برنامه‌ریزی:

پیگیر جذب اعتبارات ویژه برای استان هستیم

استاندار کردستان از پیگیری‌های مداوم جذب اعتبارات ویژه برای جهش و توسعه بیشتر استان در سطح ملی خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهمن مرادنیا در سومین جلسه شورای برنامه ریزی استان کردستان با بیان اینکه تلاش‌های زیادی از جانب مدیران استان برای جذب اعتبارات خاص صورت گرفته که این تلاش ها نیز نتیجه بخش بوده است، اظهار کرد: ما در استان نیازهای بزرگ با اعتبارات اندک داریم، لذا می‌طلبد مدیران در چگونگی مصرف اعتبارات دقت لازم را به خرج دهند .

وی هزینه کردن اعتبارات استان به نحو مطلوب را از مدیران استان در نهادها و سازمان‌ها خواستار شد و افزود: ما باید تلاش کنیم که اعتبارات موردنیاز برای توسعه و رشد استان را با فشار آوردن به تهران تامین کنیم .

استاندار کردستان اضافه کرد: در چند مکاتبه‌ای که با ریاست محترم جمهوری صورت گرفته است با ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تسریع در اتمام کریدور شمال به جنوب موافقت شده است .

وی تصریح کرد: همچنین ریاست جمهوری با تخصیص اعتبار برای تبدیل ۱۰۰ هزار هکتار از اراضی دیم استان به آبی موافقت صورت گرفته است .

مرادنیا در ادامه به محدود بودن فصل کاری و سپری شدن سه ماه مفید کاری در استان اشاره کرد و از رییس سازمان مدیریت استان خواست هرچه زودتر موافقت نامه ها با سازمان ها و ادارات مبادله شود تا مدیران هرچه زودتر تکلیف خود را بدانند .


انتهای پیام