• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-3394-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان خبر داد :

تمدید مهلت ثبت نام برای کتاب‌های درسی دانش آموزان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان گفت: مهلت ثبت نام برای کتاب های درسی دانش آموزان دوره ابتدایی و فنی و حرفه ای تمدید شد.

نظام مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: به دلیل عدم ثبت نام به موقع دانش آموزان در مهلت مقرر و رفع مشکل سفارش کتاب های درسی شاخه کاردانش در هفته آخر با توجه به پیگیری های صورت گرفته، مهلت ثبت نام برای کتاب های درسی در کلیه دوره های تحصیلی تا تاریخ هشتم تیرماه 97 تمدید شده است.

وی با درخواست از مدیران مدارس برای ثبت نام کتاب های درسی تمامی دانش آموزان در مقاطع تحصیلی در مهلت مقرر گفت: پس از منقضی شدن مهلت مذکور، زمان ثبت نام مجددا تمدید نخواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان در ادامه عنوان کرد: بر اساس اطلاعیه ای که قبلا صادر شده بود، ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان پایه دوم تا ششم دوره ابتدایی و پایه های یازدهم و دوازدهم شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش از 20 فروردین آغاز و تا 18 خرداد ماه 97 ادامه داشت.

وی با درخواست از اولیای دانش آموزان و مدیران مدارس برای ثبت سفارش کتاب های درسی در مهلت مقرر تصریح کرد: اولیای دانش آموزان می توانند با ورود به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی www.irtextbook.ir  و وارد کردن مشخصات و طی مراحل پرداخت نسبت به ثبت سفارش کتاب های درسی برای فرزندان خود اقدام کنند.

مرادی خاطرنشان کرد: ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان پایه اول دوره ابتدایی و پایه دهم شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش از تاریخ 23 تیر آغاز و تا 20 شهریورماه 97 ادامه خواهد داشت.انتهای پیام