• جمعه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4992-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

امام جمعه سنندج:

مسلمانان علیه دسیسه های دشمنان هم صدا و متحد شوند

امام جمعه سنندج گفت: مسلمانان باید علیه دسیسه‌های استکبار جهانی و رژیم اشغالگر قدس متحد و هم‍صدا شوند و اجازه ندهند دشمن موجب جدایی بین ملت‌های مسلمان شود.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی، امروز، 22 دی ماه در آیین عبادی - سیاسی نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه دین اسلام تربیت دینی فرزندان را برعهده والدین گذاشته است، اظهار کرد: تربیت فرزندان یکی از وظایف اصلی والدین از دیدگاه دین مبین اسلام است که نباید هیچگاه فراموش شود.

وی افزود: تربیت صحیح فرد در خانواده موجبات سلامت اجتماعی را فراهم می‌کند و در نتیجه جامعه‌ای بدور از هر گونه آسیب را خواهیم داشت

امام جمعه سنندج با اعلام اینکه پدران و مادران در مقابل رفتار فرزندان خود مسئولیت دارند، بیان کرد: در این راستا تربیت فرزندان بر اساس موازین دینی و الهی از دستورات دین مبین اسلام است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به توطئه جدید آمریکا مبنی بر انتقال سفارت خود به بیت‌المقدس عنوان کرد: مسلمانان باید با اتحاد و همبستگی بین خود در مقابل این توطئه آمریکا ایستادگی کرده و اجازه رسیدن دشمن به هدفش را ندهند.

امام جمعه سنندج یادآور شد: مسلمانان باید علیه دسیسه‌ها و فتنه‌های استکبار جهانی و رژیم اشغالگر قدس متحد و هم‍صدا شوند و اجازه ندهند دشمن موجب جدایی بین ملت‌های مسلمان شود.


انتهای پیام