• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4692-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

استاندار کردستان:

خبرنگاران عملکرد مدیران را به صورت منصفانه نقد کنند

استاندار کردستان گفت: خبرنگاران عملکرد مدیران را به صورت منصفانه نقد کنند تا تا مدیران کارآمد تشویق و مدیران ناکارآمد شناسایی شوند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهمن مرادنیا روز پنج شنبه در اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر که در استانداری کردستان برگزار شد، اظهار کرد: در شرایطی که رویکرد رسانه‌های خارجی تخریب و اعمال هجمه‌های فراوان علیه کشور و نظام است می‌طلبد که رسانه‌های داخلی با صداقت در خبر و خبررسانی مردم را نسبت به جامعه امیدوار کنند .

وی افزود: اخبار حاشیه دار و به دور از صداقت نباید منتشر شوند چون بزرگترین ضربه را به نظام و مردم ما وارد خواهند کرد.

استاندار کردستان پرداختن به نقدهای منصفانه و سازنده در رسانه‌ها را ضروری دانست و عنوان کرد: چنانچه نقد رسانه‌ها در راستای بهبود شرایط باشد مدیران هم باید از آن استقبال کنند.

وی در ادامه به رویکرد اقتصاد مقاومتی و امنیت پایدار در استان کردستان هم اشاره و تصریح کرد: تحقق دو مقوله مذکور در گرو رفع مشکلات اقتصادی در استان است زیرا با حل مشکلات اقتصادی بسیاری از مشکلات دیگر هم حل خواهد شد.

مرادنیا ادامه داد: بهره گیری از فرصت مرز هم می تواند راهگشای مشکلات باشد که اگر مسئله قاچاق و ... را نداشتیم مردم خود بهترین حافظان مرز هستند.

استاندار کردستان ادامه داد: تا زمانی که بیکاری در جامعه وجود داشته باشد همچنان شاهد آسیب های اجتماعی نیز خواهیم بود.

وی خواستار همفکری و تعامل مردم، اصحاب رسانه و مدیران با یکدیگر شد و عنوان کرد: این استان متعلق به همه است پس باید مسئولان با عزم جدی راه را برای توسعه که از طریق سرمایه گذاری میسر می شود فراهم کنند .

مرادنیا با اشاره به اینکه فضا را برای حضور سرمایه گذاران در استان فراهم کرده‌ایم، عنوان کرد: رسانه ها بایستی با معرفی پتانسیل‌های استان، فضا را برای حضور سرمایه گذاران بومی و غیر بومی در کردستان مهیا کنند .

مرادنیا در پایان از خبرنگاران و اهالی رسانه و مطبوعات استان خواست عملکرد مدیران را نقد منصفانه کنند و گفت: رسانه‌ها عملکرد مدیران و مسئولان را به هر گونه‌ای که هست معرفی کنند تا مدیران کارآمد تشویق و مدیران ناکارآمد شناسایی شوند.

 


انتهای پیام