• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-3991-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

مدیر کل کمیته امداد کردستان عنوان کرد:

اختصاص بیش از 6 میلیارد تومان اعتبار اشتغال به مددجویان کامیارانی

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان گفت: بیش از شش میلیارد تومان اعتبار اشتغال به مددجویان شهرستان کامیاران در سال جاری اختصاص داده شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، محمد رسول شیخی زاده در مراسم واگذاری خودرو نیسان زامیاد به مددجویان شهرستان کامیاران، با بیان اینکه یکی از دغدغه های کمیته امداد توانمند کردن مددجویان تحت حمایت است که از طریق ایجاد اشتغال و تامین مسکن انجام می شود، اظهار کرد: در این راستا احداث و خرید 18 واحد مسکن مددجویی به شهرستان کامیاران اختصاص داده شده که تاکنون 8 واحد آن تحویل داده شده است.

وی با اشاره به اینکه برای این تعداد مسکن 514 میلیون تومان هزینه شده است، افزود: در سال جاری بیش از شش میلیارد تومان اعتبار به شهرستان کامیاران اختصاص داده شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان ادامه داد: در این راستا تفاهم نامه ای مابین کمیته امداد، صندوق کارآفرینی امید و شرکت سایپا جهت تحویل خودرو نیسان زامیاد و ایجاد اشتغال برای مددجویان منعقد شده است که 15 دستگاه سهمیه شهرستان کامیاران بوده که تاکنون هشت نفر از مددجویان جهت تحویل این خودروها ثبت نام کرده اند.

وی افزود: ارزش هر یک از این خودروها  35 میلیون تومان است که به صورت تمام قسط و با تخفیف هفت درصد در اختیار مددجویان کمیته امداد قرار می گیرد.


انتهای پیام