• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-3494-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان عنوان کرد:

اوقات فراغت دانش آموزان، فرصتی برای تکمیل فعالیت‌های آموزشی و پرورشی

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان گفت: غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان فرصتی برای تکمیل فعالیت‌های آموزشی و پرورشی است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، رشید قربانی در نشست استانی ستاد فعالیت‌های تابستانی با اشاره به اهمیت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و با بیان اینکه مدرسه تعطیل می‌شود، اما تربیت تعطیل نمی شود، اظهار کرد: برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان فرصتی برای تکمیل فعالیت های آموزشی و پرورشی است.

وی با اشاره به جمعیت 290 هزار نفری دانش آموزان استان و اهمیت برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت آنان، افزود: مدیریت و نظارت بر برنامه‌های اوقات فراغت از برنامه‌های آموزش و پرورش در فصل تابستان است.

قربانی با اشاره به ساحت‌های تربیتی مورد تاکید سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و توجه به حیات طیبه، تصریح کرد: متناسب با ساحت‌های شش گانه تربیتی سند تحول بنیادین باید دانش آموزان تربیت شوند و در این همین راستا ویژه برنامه‌هایی در ابعاد مختلف پیش بینی و به واحدهای اداری و آموزشی استان ابلاغ شده است.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به کمیت و کیفیت برنامه‌های ابلاغی و غنای لازم به منظور پاسخگویی به نیاز و علاقه دانش آموزان، عنوان کرد: فعالیت های تابستانی باید با احساس مسئولیت و اهتمام مجموعه پیگیری و انجام شود.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان، نظارت و ارزیابی فعالیت‌های تابستانی را یکی از مهمترین وظایف مسئولین و دست اندرکاران ستاد استانی عنوان کرد و بر رعایت ضوابط و مقررات و کلیه شئونات در اجرای برنامه ها تاکید کرد.

وی با بیان اینکه در ابلاغ فعالیت‌ها، محورهای خوبی پیش بینی شده است که در صورت مدیریت و انجام مطلوب برنامه‌ها نتایج مثبتی در پی خواهد داشت، خواستار همکاری و همراهی تمامی مجموعه ها در پیگیری برنامه ها و بهره گیری از پتانسیل و ظرفیت دستگاه های فرهنگی در اجرای برنامه فعالیت های تابستانی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: